hidelogo
نامی وبدوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

در این آموزش از نامی وب نحوه بازیابی رمز و اکانت اینستاگرام از طریق فیس بوک، تلفن همراه و ایمیل را به شما خواهیم گفت.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق فیس بوک، تلفن همراه و ایمیل

How to recover Instagram password


۱- وارد صفحه اصلی اینستاگرام شوید. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید جمله Forgot Your Login Details (مشخصات حساب کاربری را فراموش کرده اید) قرار داده شده است. بر روی لینک Get Help Signing in تب یا کلیک کنید.

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

۲- در مرحله بعدی گزینه برای فعال کردن یا بازیابی رمز عبور قرار داده شده است. USER NAME و PHONE
در صورتیکه اطلاعات مربوط به حساب کاربری یا ایمیل خودتان را دارید در کادر User name وارد کرده و بر روی کلید Send Login Link کلیک کنید. با انجام اینکار اطلاعات جدید ورود یا همان لینک فعال سازی به ایمیل شما ارسال می شود که جهت صحت این ادعا باید بر روی لینک کلیک کنید تا اینستاگرام مطمئن شود شما صاحب حساب کاربری هستید.

بعد از وارد کردن ایمیل بر روی کلید Send Login Link کلیک کنید . همانطور که مشاهده می کنید ایمیل بازیابی ارسال شده است. بر روی ایمیل کلیک کنید

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

بر روی کلید Reset Password یا لینکی شبیه به تصویر زیر کلیک کنید تا وارد بخش ایجاد رمز عبور جدید شوید.

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

توضیحات بخش پشتیبانی اینستاگرام :

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق ایمیل

می‌توانید از طریق آدرس ایمیلی که برای نام‌نویسی در Instgram استفاده کردید، بازنشانی گذرواژه‌تان را درخواست کنید. اگر نمی‌توانید به ایمیلی که با آن ثبت‌نام کردید دسترسی پیدا کنید و حساب اینستاگرام خودتان را نیز به فیس‌بوک مرتبط نکردید، ما نمی‌توانیم به شما در دسترسی به حسابتان کمک کنیم.

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق شماره همراه

۲- بر روی گزینه Phone تب یا کلیک کنید.
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
شماره تلفن همراهی که با آن ثبت نام کرده اید و اکانت اینستاگرام را ایجاد کرده اید در کادر مشخص شده وارد کرده و بر روی کلید Send Login Link کلیک کنید.
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
همانطور که مشاهده می کنید پیامک بازیابی رمز عبور ارسال شده است. کافیست بر روی لینک ارسال شده کلیک کنید.
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام

بازیابی رمز اینستاگرام از طریق فیس بوک

۳- بر روی گزینه Log in with Facebook تب یا کلیک کنید .این گزینه تنها در صورتی در دسترس است که شما قبلاً حساب اینستاگرام خودتان را به فیس‌بوکتان مرتبط کرده‌ باشید.
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
اطلاعات مربوط به حساب کاربری فیس بوکتان را در کادرهای مشخص شده وارد کرده و بر روی کلید Login کلیک کنید .
آموزش تصویری بازیابی رمز اینستاگرام
روی بازنشانی با استفاده از فیس‌بوک ضربه بزنید.
اگر در حال حاضر به فیس‌بوک وارد نشده‌اید، از شما درخواست می‌شود به فیس‌بوک وارد شوید. اینستاگرام حسابی را که اخیراً به حساب فیس‌بوکتان مرتبط کرده‌اید نشان می‌دهد و گزینه‌ای را برای ایجاد یک گذرواژه جدید در اختیارتان قرار می‌دهد.
من می‌خواهم گذرواژه‌ام را بازنشانی کنم، اما آدرس ایمیلم شناسایی نمی‌شود.
اگر هنگام تلاش برای بازیابی رمز اینستاگرام تان، آدرس ایمیلتان شناسایی نمی‌شود، شاید با ایمیل دیگری ثبت‌نام کردید یا هنگام ثبت‌نام، ایمیلتان را به درستی تایپ نکردید.
اگر همچنان با این مشکل مواجه هستید، موارد زیر را امتحان کنید:
روی گذرواژه‌تان را فراموش کرده‌اید؟ در صفحه ورود به سیستم و سپس نام کاربری یا ایمیل ضربه بزنید، آدرس‌ ایمیلی را که ممکن است با آن ثبت‌نام کرده باشید وارد نمایید و سپس روی جستجو در سمت چپ بالا ضربه بزنید.
اگر حساب‌های اینستاگرام و فیس‌بوکتان را قبلاً مرتبط کرده‌اید، می‌توانید گذرواژه‌تان را از طریق تأیید فیس‌بوک با انتخاب گزینه بازنشانی با استفاده از فیس‌بوک بازنشانی کنید.
متأسفانه، اگر نمی‌توانید به ایمیلی که با آن ثبت‌نام کردید دسترسی پیدا کنید، و حساب اینستاگرام خودتان را نیز به فیس‌بوک مرتبط نکردید، ما نمی‌توانیم به شما در دسترسی به حسابتان کمک کنیم.
ایمیل بازنشانی گذرواژه را دریافت نمی‌کنم.
اگر ایمیل بازنشانی گذرواژه را دریافت نمی‌کنید، شاید ایمیل به فیلتر هرزنامه شما می‌رود یا هنگام اولین نام‌نویسی برای اینستاگرام، ایمیلتان را اشتباه تایپ کرده‌اید. برای دریافت ایمیل بازنشانی گذرواژه، این موارد را امتحان کنید:
فیلتر هرزنامه‌تان را بررسی کنید
اگر قبلاً حساب‌های اینستاگرام و فیس‌بوک خودتان را مرتبط کرده‌اید، از طریق تأیید فیس‌بوک، گذرواژه‌تان را بازنشانی کنید.
برای اطمینان از اینکه می‌توانید از دامنه Instagram.com‎ ایمیل دریافت کنید، با ارائه‌دهنده خدمات ایمیلتان تماس بگیرید.
اگر هنگام نام‌نویسی برای حسابتان، آدرس ایمیلتان را اشتباه تایپ کرده‌اید، ما نمی‌توانیم در دسترسی به این حساب به شما کمک کنم. اگر فکر می‌کنید با مشکل فنی مواجه شدید، باید به پشتیبانی فیس بوک اطلاع بدهید
من یک ایمیل بازنشانی گذرواژه برای حساب اینستاگرام نادرستی دریافت کرده‌ام.
یک آدرس ایمیل را تنها می‌توان برای یک حساب اینستاگرام ثبت‌ کرد. اگر ایمیل بازنشانی گذرواژه برای حساب نادرستی را دریافت کرده‌اید، احتمالاً حسابی که می‌خواهید به آن وارد شوید با آدرس ایمیل دیگری ثبت‌نام شده است.
آدرس‌های ایمیل دیگری که ممکن است استفاده کرده باشید، امتحان کنید. اگر حسابتان را به فیس‌بوک مرتبط کرده‌اید، می‌توانید از طریق تأیید فیس‌بوک، گذرواژه‌تان را بازنشانی کنید.
اگر آدرس ایمیلتان را اشتباه تایپ کرده‌اید، ما نمی‌توانیم به شما در بازیابی حسابتان کمک کنیم.
من ایمیل‌های بازنشانی گذرواژه را دریافت می‌کنم، اما هنوز هم نمی‌توانم به سیستم وارد شوم.
چون پیوندهای درون این ایمیل‌ها محدودیت زمانی دارند، می‌توانید دوباره یک ایمیل بازنشانی گذرواژه برای خودتان ارسال کنید. اگر از پیوند در محدوده زمانی خاصی استفاده نکنید، آن پیوند خاص دیگر قابل استفاده نیست.
اگر پیوند بازنشانی یا گذرواژه بازنشانی شده جدید را کپی می‌کنید، مطمئن شوید که قبل از جای‌گذاری آن در مرورگر یا فیلدهای ورود به سیستم، فاصله اضافی وجود نداشته باشد.
من به ایمیلی که هنگام نام‌نویسی استفاده کردم، دیگر دسترسی ندارم.
اگر دیگر به آدرس ایمیل مورد استفاده در هنگام نام‌نویسی برای اینستاگرام دسترسی ندارید، لطفاً برای دسترسی مجدد، با ارائه‌دهنده سرویس ایمیل تماس بگیرید. پس از دسترسی مجدد، باید بتوانید گذرواژه جدیدی را برای حساب اینستاگرام خودتان درخواست کنید.

لطفا در صورت هرگونه مشکل در بازیابی رمز اینستاگرام تان در بخش نظرات آن را از ما بپرسید.

به این پست امتیاز دهید.
Rate this post
نظرات و ارسال نظر